Aktualności  Oferta  Realizacje  O firmie  Referencje  Kontakt
Eksperci od marketingu do Twojej dyspozycji
poprzednia następna
przycisk przycisk przycisk przycisk
slajd
Dla Agencji Rozwoju Regionalnego wykonaliśmy nowy serwis internetowy oraz odświeżyliśmy logo. Jest to pierwszy etap budowania nowego wizerunku firmy, w kolejnych zostanie przeprowadzona kampania informacyjna z wykorzystaniem mediów tradycyjnych i internetowych.

Planowanie kampanii internetowych

Kluczem do udanej, efektywnej kampanii reklamowej jest jej dobre zaplanowania. Znając specyfikę rynku i różnych branż jesteśmy w stanie pomóc zaplanować promocję Twojej firmy.

W przypadku, kiedy w kampanii wykorzystywane są media spółki LM Lokalne Media (portal LM.pl, tygodni bezpłatny Kurier Koniński, tablice reklamowe w mieście, reklama mobilna) taka usługa często jest bezpłatna, natomiast  zdaża się, że klient powierza nam planowanie i realizację kampanii z wykorzystaniem innych narzędzi. Przykładem rozszerzenia działań promocyjnych mogą być: telebimy, radio lub gazety płatne. W takiej sytuacji pełnimy rolę domu mediowego, który jest odpowiedzialny za zakup wszystkich reklam i koordynację wszystkich aktywności klienta.

Powyższe podejście oszczędza czas klienta oraz pozwala dzięki naszym kontaktom i wiedzy zoptymalizować budżet, dzieki czemu efekty kampanii są znacznie lepsze. Nasi eksperci są w pełni świadomi skuteczności poszczególnych rozwiązań, więc  klient nie musi wydawać swoich pieniędzy na testowanie różnych form reklamy.

Zapraszamy do skontaktoania się z nami, chętnie przygotujemy dla Paśńtwa bezpłatnie wstępną koncepcję działań dopasowanych do potrzeb firmy.